-11%

Коробка розподільна вбудована в монолітні стіни 92х92х45 мм квадратна. EC.
38 ₴
34 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- В наявності
- Код: EC350C1
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Коробки розподільні призначені для з'єднання (комутації) електричних проводів і кабелів в побутових і промислових електричних мережах. А також, при необхідності, інших проводів і кабелів. Дана распредкоробка призначена для вбудованого монтажу в суцільні стіни (бетон, газобетон, цегла, ракушечняк тощо)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elettrocanali |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір | Коричневий |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 92 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Товщина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 ₴

