-6%

Лампа світлодіод. рефлект. LB-216 (MR16) 8 Ват GU10 4000K. FERON. Маємо ОПТ.
70 ₴
66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- В наявності
- Код: 40187
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
При замовленні 10 ламп та більше - ДОСТАВКА ЗА НАШ РАХУНОК. Лампа із серії Standard. Це серія ламп для споживачів, які шукають гіднe якість продукту і, в той же час, помірну ціну на нього. Корпус ламп виготовлений з інноваційної теплостійкою пластмаси і зберігає всі необхідні параметри для відводу тепла. Тепловий режим світлодіодів повністю відповідає такій конструкції корпусу. Лампи оснащені IC-драйверами, що захищає їх від перепадів напруги. Крім того, в лампах Standard, як і в інших світлодіодних лампах Feron, відсутні пульсації, що забезпечує комфортний режим її роботи. Таким чином, дана серія ламп об'єднала в собі сучасні інноваційні матеріали, високу якість виробництва і естетичну привабливість. Є аналогом лампі розжарювання потужністю 70W. Має тривалий ресурс роботи, який становить 30 000 годин. Призначені для використання в точкових світильниках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Так |
| Цоколь | GU10 |
| Потужність | 8 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Кут свічення | 120 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Колір | Різні кольори |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 700 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 58 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Ширина | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 ₴





