Світлодіодна панель Feron є аналогом вбудованого або накладного люмінесцентного світильника типу 4хТ8. Використання світлодіодного панелі дозволяє взагалі заощадити більше 30% електроенергії, в порівнянні з використанням типових застарілих світильників. Мають значний ресурс роботи, завдяки використанню передових технологій виробництва, сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні і УФ випромінювання. Панель включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтінь і відблисків. Це створює комфортні умови як для роботи, так і для відпочинку. Світильник дуже простий в підключенні і монтажі - всі необхідні для установки елементи поставляються в комплекті. Таким чином, світлодіодна панель TM Feron - це сучасний надійний продукт високої якості для освітлення адміністративно-офісних, торгових, громадських, житлових і др.помещений. Основне призначення - освітлення офісних приміщень, торгових центрів, адміністративних будівель, магазинів, шкіл, дитячих садків, лікарень та аптек. Світильник може використовуватися для внутрішнього монтажу (в стелю типу "Армстронг") так і накладного або підвісного (при використанні з додатковою рамкою або спеціальним комплектом кріплень-тросів)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 36 Вт |
| Світловий потік | 2800 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 595 см |
| Ширина | 595 см |
| Висота | 8 см |
| Основні | |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Способ монтажа | Вбудований/накладний |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Додаткові характеристики | |
| Тип ПРА | Електронний пушкорегулювальний апарат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴






