-15%

Лампа світлодіодна капсульна LB-424 3 Вт. 12V G4 2700K. FERON.
68 ₴
58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- В наявності
- Код: 25776
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа є аналогом капсульних галогенних ламп типу G4. Також є аналогом лампи розжарювання потужністю 25W. Має довготривалий ресурс роботи, що становить 30 000 годин. Корпус виконаний з термостійкого силікону, що не змінює свої властивості при нагріванні та тривалій експлуатації, та залишається прозорим. Може використовуватися для декоративного освітлення у вбудованих світильниках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 3 Вт |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 25 Вт |
| Кут свічення | 270 град. |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | G4 |
| Напруга | 230 В |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 240 лм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 ₴


