Рамка для фото 30х21 см. Б\В. Пластик. Зі склом. Стан добрий. Зовнішній розмір – 331 мм.х234 мм. Колір – темно-коричневий (під дерево) із золотом. Іззаду був ремонт (на фото).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Вживані |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Матеріал багета | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал захисного екрана рамки | скло |
| Матеріал підложки рамки | ДВП |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 23 см |
| Висота рамки | 32 см |
| Внутрішня ширина віконця рамки | 20 см |
| Внутрішня висота віконця рамки | 29 см |
| Ширина багета | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴




