-50%

Торгові прилавки (вітрини, стенди) для товарів під самообслуг-я. Дерево, масив. Б\У. Розглядаємо будь які пропозиції що до ціни.
3 000 ₴
1 500 ₴
- В наявності
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
РОЗГЛЯДАЄМО БУДЬ-ЯКІ ПРОПОЗИЦІЇ ЩО ДО ЦІНИ. Торгові прилавки (вітрини, стенди) для експонування товарів з використанням самообслуговування. Мають похилі осередки для товарів, розділені скляними перегородками (добре видно товар). Вище розташовуються скляні полиці для експонування товарів. Знизу викатні (на колещатах) ящики для зберігання товарів. Виготовлялися на замовлення із дерев'яного масиву під лак. Б\У, але були в експлуатації недовго (роки з 2). Складається із 2 частин. Довжина однієї частини – 92 см., іншої – 76 см. Загальна висота – 120 см. Глибина – 60 см. Ціна за весь комплект – 3000 гривень. Але можливий продаж окремо: більша частина – 1700 гривень, менша – 1300 гривень. Торг доречний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стенд |
| Призначення | Для широкого спектра товарів |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Довжина | 1680 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴





