
Лампа світлодіодна LED B35 свічка 4,9 Ватт E14 4000K. PHILIPS .
44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- В наявності
- Код: 92900036040
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Енергозберігаюча LED лампа виробництва PHILIPS. Форм-фактор – свічка В35. Цоколь - Е14 (міньйон). Матова.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Свічка |
| Цоколь | E14 |
| Потужність | 5 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Термін служби ламп | 15000 годин |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 470 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 106 мм |
| Діаметр | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 ₴

