розсіювач - скляний, матовий,отвір 16 см.,діаметр розсіювача 18 см., высота плафона 6 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Рожевий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Виробник | Vesta |
| Країна виробник | Україна |
| Форма плафона | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 230 см |
| Висота | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴




