Високопотужна світлодіодна лампа Vestum T120 40W – універсальне рішення для освітлення великих площ.
У ній використовується DOB IC драйвер з допустимим діапазоном робочої напруги 175-265В.
У ній використовується DOB IC драйвер з допустимим діапазоном робочої напруги 175-265В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lectris |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 40 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 350 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Кут свічення | 200 град. |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3800 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Діаметр | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴




