-8%

Світильник LED AL5020 лінійний 52 Ватта 4100К (120см.). FERON. Маємо ОПТ.
260 ₴
240 ₴
- В наявності
- Код: 32720
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
При замовленні 8шт. та більше - ДОСТАВКА ЗА НАШ РАХУНОК. Світильник є аналогом люмінесцентних світильників типу ЛПО 2хТ8. Використання світлодіодного світильника дозволяє економити 50% електроенергії, у порівнянні зі звичайними люмінесцентними світильниками ЛПО 2хТ8. Має значний ресурс роботи в 30 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні та УФ випроміннювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння. Призначений для освітлення адміністративних приміщень, торгових площ, коридорів, сходових прольотів, складських, виробничих та підсобних приміщень, АЗС та інше.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 52 Вт |
| Світловий потік | 4100 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 23 см |
| Основні | |
| Тип розсіювача | Призма |
| Застосування освітлення | Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для виставкових залів, Для навчальних закладів |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Термін експлуатації | 30000 час |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴



