Іграшка "Кораблик" із натурального дерева - сосна, вільха, бук. Належить до групи розвиваючих. Вікова група – 3-7 років. РОЗБІРНА. Грібні колеса обертаються. Може бути відправлена як у натуральному стані – без покриття, так і у варіанті з покриттям мінімальним шаром безбарвного акрилового лаку. Не має металевих кріпильних деталей. Абсолютно безпечна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴






