
Дерев'яна іграшка "Літак", розвиваюча іграшка з деревини, розбірна, трансформуєма. Україна.
600 ₴
- В наявності
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Іграшка "Літак" з натурального дерева - Сосна,вільха, бук. Належить до групи розвиваючих. Вікова група – 3-7 років. РОЗБІРНА, ТА МАЄ МОЖЛИВІСТЬ ДЕЯКОГО ТРАНСФОРМУВАННЯ (на фото).. Може бути відправлена як в натуральному стані - без покриття, так і у варіанті з покриттям мінімальним шаром акрилового безбарвного лаку. Шасі і пропелер обертаються. Не має жодної металевої кріпильної деталі. Абсолютно безпечна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Самолет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴




