-9%

Лампа світлодіодна (LED) LB-246 18Вт G13 4000K (120см.) FERON. Маємо ОПТ.
117 ₴
107 ₴
- В наявності
- Код: 32433
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
В разі замовлення 4шт. та більше - ДОСТАВКА ЗА НАШ РАХУНОК. Світлодіодна лампа типу Т8 - аналог люмінесцентних ламп типу Т8 36W. Використання такої LED лампи дозволяє модернізувати люмінесцентні світильники різних типів (як побутового так і адміністративно-промислового призначення) та зекономити до 50% електроенергії у порівнянні з люмінесцентними лампами. Має довготривалий ресурс роботи в 25 000 годин. Це екологічна та надійна лампа, що миттєво включається та працює без мерехтіння та шуму. Важливо! Перед монтажем ламп (як що раніше це був люмінісцентний світильник), зі світильника має бути видалений стартер, дросель і конденсатор, оскільки лампа має вмонтовані всі необхідні для роботи елементи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність | 18 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 150 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Кут свічення | 120 град. |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1830 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1213 мм |
| Діаметр трубки | 27 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 ₴




