-13%

Щит (бокс) розподільний до 12 автоматів (модулів) накладний. GUN-SAN (Visage).
390 ₴
340 ₴
- В наявності
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Якісний щит (бокс) розподільний до 12 автоматів або інших модулів. Накладний. Пластиковий, з дверцятами та клямкою. Виробництво — GUN-SAN (Туреччина). ДАНИЙ ЩИТОК БУВ ЯКИЙСЬ ЧАС НА ЕКСПОЗИЦІЇ В МАГАЗИНІ ТА МАЄ НЕВЕЛИКІ ПОТЕРТОСТІ НА ДВЕРЦІ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип щита | Розподільчий |
| Тип монтажу | Навісний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Розрахункова кількість модулів | 12 |
| Застосування | У приміщенні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Прозорі двері | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴

