-13%

Щит (бокс) розподільний до 24 автоматів (модулів) накладний металевий вуличний. NOVA.
450 ₴
390 ₴
- В наявності
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Якісний щит (бокс) розподільний до 24 автоматів або інших модулів. Накладний. Металевий. Вуличний. NOVA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Україна |
| Тип щита | Розподільчий |
| Тип монтажу | Навісний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Розрахункова кількість модулів | 24 |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴



