
Щит (бокс) розподільний до 16 автоматів (модулів) накладний 2-ярусн. ARS. Туреччина.
380 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Якісний щит (бокс) розподільний до 16 автоматів або інших модулів. Накладний. Пластиковий, з дверцятами та клямкою. Виробництво — ARS (Туреччина). ДАНИЙ ЩИТОК БУВ ЯКИЙСЬ ЧАС НА ЕКСПОЗИЦІЇ В МАГАЗИНІ ТА МАЄ НЕВЕЛИКІ ПОТЕРТОСТІ НА ДВЕРЦІ, ТА НЕ МАЄ ОРИГІНАЛЬНОГО ПАКУВАННЯ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип щита | Розподільчий |
| Тип монтажу | Навісний |
| Розташування | Вертикальне |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Розрахункова кількість модулів | 16 |
| Застосування | У приміщенні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Прозорі двері | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴

