Щит урахування вуличний під однофазний лічильник і до 12 автоматів (модулів). Пофарбований "молотковою" фарбою сріблясто-сірого кольору. Цей щит має невеликий дефект — відшарування фарби на невеликій ділянці (на фото).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лоза |
| Країна виробник | Україна |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Обліково-розподільчий |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Розрахункова кількість модулів | 12 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Оглядове віконце | Так |
| Місце під лічильник | Так |
| Відкриття дверей | Лівосторонній |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴





