
Тримач для трубчастих деталей діам.15-17 мм. сталевий. ELECTRUM.
3 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тримач для трубчастих деталей діаметром 15-17 мм. Сталь хромована. Кріпиться на шуруп (гвинт) до будь-якої поверхні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrum |
| Країна виробник | Китай |
| Тип хомута | U-подібний |
| Область застосування хомута | Для труб, Універсальний |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Покриття | Хром |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 15 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 17 мм |
| Ширина смуги | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 ₴


