-11%

Світильник підвісний (люстра) "Прованс" D.130 мм. бежевий, дерево 1хЕ27. СКАРЛАТ .
380 ₴
340 ₴
- В наявності
- Код: LS0175
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Люстра дозволяє якісно висвітлювати і створювати настрій, підкреслювати дизайн і стиль приміщення, а годиною бути його головним деталлю, прикрашати і дарувати комфорт.
Обов'язково знайдеться та люстра, яка буде відповідати виключно Вашим смаком та уподобаннями щодо ролі, яку вона буде грати в приміщенні.
Патрон - Е27 (стандартний). Довжину можна трохи зменьшувати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Прованс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло алебастр |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Країна виробник | Україна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Тип кріплення | Крюк |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Діаметр | 13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴



